Název

Popis

V září jsme nastoupili do první třídy plni očekávání: co nás ve škole čeká, jaká bude naše paní učitelka, jak bude vypadat naše třída? Netušili jsme, že už máme ve škole plnou třídu velkých kamarádů z 9.A. Deváťáci spolu s třídní učitelkou Evou Čermákovou vytvořili skupiny, a tak každý týden o velké přestávce chodí deváťáci do naší třídy. Pomáhají naší p. učitelce a za nás dělají věci, které by pro nás byly těžké. Stříhají pomůcky do českého jazyka a matematiky, předkreslují šablonky na pracovní činnost, razítkují pracovní listy apod. Jsme rádi, že svůj volný čas o přestávce věnují nám, prvňáčkům a moc jim za to děkujeme. Náš první měsíc ve škole se přehoupl a my už umíme číst a psát pár písmenek, počítáme do 5, hrajeme divadlo, zpíváme, hrajeme na hudební nástroje, tancujeme, o tělocviku a o přestávkách protahujeme svá těla při józe a od listopadu nás čeká kroužek angličtiny. První týden jsme si stanovili svá třídní pravidla, jejich dodržování si kontrolujeme na naší nástěnce mašince, na které sbíráme smajlíky a puntíky. V hodinách jsme začali používat kartičky pomoci a tak se pomalu učíme vzájemně si pomáhat. Pomocníkem pro nás je nejen paní učitelka, ale i náš spolužák.

Období

• 48 fotek
  • 0 se líbí

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat